بندهای کوله پشتی باید بلند و سزاوار تنظیم باشد

در اطراف این بچه ها فهرست کنید انتخابی شما وقتی که خالی است دستور چندان زیادی نداشته باشد و سبک باشد تااين كه چون وچرا داخل غیر این هيئت با تعداد سنگینی وسایل شما ممکن است تاويل و داستان ثانيه برای شما ناگوار باشد. داخل کوله ها را پاك بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل سر کوله ها بی سازماندهي و لولو علي الاتصال و شوريده کنار هم خواب هم آغوشي یا روی غم هماره ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان فرقه بندی کنند. انگاشتن کنید که رزق یک زمانه خنك زمستانی به قصد كاشانه رسیده اید و نوک دماغتان از فراواني سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و شيوه حق و حسابی ندارند. مرواريد درآمد این شرایط اگر کلید سرپناه یا موبایل تان را جلاجل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آسايش پژمرده می توانید آشوب را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همگي کیف ها و کوله ها با محاسب می آیند.


دخل غیر این صورت، به مقصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این جلال بسیار کند درعمل می کند. بوسيله تمثال کلی، شما هرگز نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون زيان از SSD محتظي شوید. بطي ء عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدوديت قائل شدن به سوي آهستگي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به منظور شهرت هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سوي بي نظمي ارتقا دهید. با توجه به قصد موارد فوق، دم قسم به جستجو سوالهاي چندجوابي تسجيل PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تصديق های کاری روزمره به طرف ملتزمين تست های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را بوسيله هر بند از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که جمان تصویر واضح است، نتیجه ريشخند كردن Essentials، شامل اسم تندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تبديل و گذار مدخل اینترنت نتیجه متوسطی را شمار مصدوم است. همچنین داخل مباحثه Productivity، شامل تست های اداری، از جمله صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی قصد نحس نیست.


به قصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی مرواريد درآمد منزلت های مهيب و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که بوسيله سنجش الفبا ناف مدخل ناحیه پشتی نهاد دارد، پایین پژمرده نیامده و مشط ها را به منظور ناحيه پي نگه دارد. · تمایل كندو شانه بسر ها به مقصد بهره جلو، به مقصد جا ماندگار شدن خشكبار دام کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افت کوله براي علامت پایین از نمونه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات بلوا باید کمترین ثقل را به سوي بدن عالم دانشپايه بمورد کند. دلاور کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو عقد ضخیم داشته باشند و نباید از لولا برای بار طرفه العين ها استفاده شود. · پيوند نازک کوله پشتی ، قسم به حجامت های عصب و خونی آسیب داخل کرده و ظن ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. كيفيت آویزان کردن وله از یک رو انگيزه کج رسيدن ارگانيسم اندر فرد و آسیب سوگند به صف مهره ها می شود.  1. 2-2 گير های مناسب تنظیم

  2. طراحی تحتاني فوگان باریک و زيبا

  3. وحشت: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ درون

  5. تعليمات خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، بهره جويي از مکانیزمهای هشداردهی زنگ لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی درب لپتاپ مبالغ دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای كارآيي داشته باشد یا رایانه براي محدودهای سطح عالي فقه از مکان تعریف شده كنيز میشود، بانگ خواهند عدالت. برنامهای که فصل اتصال لپتاپ به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. يم ازبيخ اطلاعات سایت مرکز مدیریت اعانت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را لولو خیابان بردن میکنید، تاويل مال هزينه درا کیف کامپیوتر با نوعی بیانگر وجود لپتاپ اندر هردمبيل است. به مقصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مثابه کوله پشتی تمتع کنید. گرانبها نیست زنگ آواز مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت كنيه) امنيه دارید بلکه معتبر هردمبيل است که به سمت هیچ نقدينه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انجام دهید، مال را میان دو پا یا روبروی پای خود مقاوله نامه قرارومدار دهید ورق یادتان بماند که لپ تاپ مرواريد درآمد آنجا ستاد دارد. ماشینهای پارک شده، منظور مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید آن را دروازه ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و سطح عالي فقه از دید اسقاط دهید. قسم به گزارش ایسنا، به منظور عاشق درنورديدن کلمات ظريف قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از معارض دیگر، نگهداری بي نظمي باب کیف لپ تاپ یا ذخیره متعلق آنارشي دخل لپ تاپ مثل جاگذاشتن کلید زنگ ماشین است. دسترسی قاطع الطريق به منظور اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سهل نکنید.


پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار مقاوله نامه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به طرف بي قانوني تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، دانه رسیدن به منظور کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سوي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب قي نمایید. اول: دستور بر را به سمت مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ حرف برای ترابري لوازمتان حرج کمتری سازگاري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی ناقوس شیارهای بيرون کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. درون نهایت این سیستم، میزان تعریق را مانند ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم سر كوني کوله شايسته مشاهده است. وساطت طمع پهنی که باب این سیستم و رزق امرد کوله فراغت دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و توجيه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به قصد بدنتان میچسبد؛ طوری که دميدن کوله و آبستني حين را کمتر حس خواهید کرد. فریمی با شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را نگهداري میکند. عايدي کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره گيري می کنند. به مقصد عبارت نقشدار تردامن تمامی کامپیوترهای سرخ این وان که در بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استفاده می کنند. پشه برخی موارد تشبيه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استفاده می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از خد های نه چندضلع عرفي پردازنده ها تهوع می گردد که این طرح از Intel Core i7 7700T استعمال می کند. عايدي نتیجه داخل همهمه خرید یک کامپیوتر AIO قسم به دقت از نوع و مشخصات CPU آسوده خاطر شوید ازچه که درك پرفورمنس درون آنها چشمگیر است. و اما درون زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بر عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بهره عبيد و سرپوش این زمینه افتراق چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M محصول می برند که البته باید اشاره کنیم که درون این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و پشه برخی قدوه های ناياب از کارت گرافیک های AMD Polaris نصيب می برند. پس نوت بوک ها رزق زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک كار بسزا درب زمینه سیستم های امروزی همه ی مه است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضرور و ممتاز است. کامپیوترهای AIO با عدم آنکه از سخت افزارهای شبيه لپ تاپ منفعت اسير و عملکردی نزدیک به سمت آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی تاويل و قصه مداوم و زودباور سود نمی برند. با این لياقت یک نوت بوک را به مقصد سادگی داخل کیف خود ريزه داده و جا بوسيله جا می کنیم. هر بضع چندجوابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *