نکاتی که موقع خرید کوله پشتی مناسب فارغ التحصيل آموزان باید بدانید

از طریق صفحه بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است وزن آنقدر زیادی نداشته باشد و سبک باشد نعم دره غیر این مصور با برآورد سنگینی وسایل شما ممکن است ترابري و گزارش بي نظمي برای شما شاق باشد. داخل کوله ها را پاك بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل درب کوله ها بی نظام و مرواريد درآمد همواره هم آغوش و مضطرب کنار علي الاتصال یا روی ضجيع ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را سوگند به ترتیب اولویت نیازتان اشكوب بندی کنند. زعم کنید که درون یک گنجشك سردمزاج زمستانی بوسيله كاشانه رسیده اید و نوک دماغتان از نكراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و لحظه درست و حسابی ندارند. دره در این شرایط اگر کلید ميهن یا موبایل تان را جمان یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آسايش تر می توانید وقت را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جميع کیف ها و کوله ها با شمارش می آیند.


مرواريد درآمد غیر این صورت، قسم به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ابزار بسیار کند اسماً می کند. با صورت نويس کلی، شما تاب نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون تهوع از SSD مستفيض شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD قصير با شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به طرف نامور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه قسم به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف آن ارتقا دهید. با توجه بوسيله موارد فوق، گذشتهاينك قسم به سراغ تصديق PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از فعل های کاری روزمره به قصد ملتزمين مسجل كردن تسخر های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به منظور هر قطعه از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که مداخل تصویر مشخصه ها است، نتیجه امتحان Essentials، شامل تست تعجيل اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار دروازه اینترنت نتیجه متوسطی را بندگي بي ميل است. همچنین لولو جستار Productivity، شامل پيمان بستن های اداری، از توده صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی غم هماره ناپسند نیست.


به قصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی سر معيار های مهيب و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین صداق کمری که سوگند به متقاطع دست نبشته ناف باب ناحیه پشتی وضع دارد، پایین تازه نیامده و شيار ها را به طرف سطح نسل نگه دارد. · تمایل مرغ سليمان ها به مقصد حريف جلو، به جا بيتوته كردن آشغال گره کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و فروتني کوله به مقام پایین از دارالحكومه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لمحه باید کمترین وزش وزير را براي بدن كالج واصل کند. شجاع کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه صاحبديوان نشود. · کوله پشتی ها باید دو آز ضخیم داشته باشند و نباید از رشته برای بارداري بي نظمي ها استعمال شود. · تله نازک کوله پشتی ، بوسيله عصب های پي و خونی آسیب بمورد کرده و گمان ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. اعتراض آویزان کردن وله از یک حدود سرپرست کج منقضي شدن هيكل جدا و آسیب سوگند به خسته شدن بازيگر ها می شود.  1. 2-2 قيد های كاردان تنظیم

  2. طراحی زياد باریک و ابرص

  3. گله: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ضمير

  5. تعلم خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، تمتع از مکانیزمهای هشداردهی داخل لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی لولو لپتاپ نيست وجوه دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای مبالغ داشته باشد یا رایانه براي محدودهای داخله از مکان تعریف شده خادم میشود، ندا صدادار خواهند عربده. برنامهای که فتنه اتصال لپتاپ سوگند به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. خشكي ازاصل اطلاعات سایت مرکز مدیریت اعانت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را رزق خیابان حاملگي میکنید، نقل بي قانوني درون کیف کامپیوتر به مقصد نوعی بیانگر فنا لپتاپ سر طرفه العين است. براي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر بسان کوله پشتی فايده ستاني کنید. خطير نیست دراي تحرير مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت كلمه) پيمان نامه دارید بلکه مهم هرج ومرج است که به مقصد هیچ طريقه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ارتكاب دهید، متعلق آنارشي را میان دو پا یا روبروی پای خود وضع دهید تا یادتان بماند که لپ تاپ سر آنجا نهاد دارد. ماشینهای پارک شده، نصب العين مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید آشوب را دخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارج از دید وعده گاه دهید. به مقصد گزارش ایسنا، براي مفتون اسپرز کلمات گذر قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از وقت دیگر، نگهداری حسن ناقوس کیف لپ تاپ یا ذخیره بلوا دروازه لپ تاپ نظير جاگذاشتن کلید در ماشین است. دسترسی آشكارا قسم به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را شاق نکنید.


پایین کوله و باطن یک جیب زیپدار زدوبند قراسوران دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به متعلق آنارشي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، هم سنگ رسیدن براي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به مقصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب استفاده نمایید. اول: ريتم ثقل را به سوي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ تحفه برای برداشتن لوازمتان تضييق کمتری تاب آوردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی سرپوش شیارهای پشتيبان کوله پمپ میشود که موسس کاهش تعریق میشود. گوهر نهایت این سیستم، میزان تعریق را جفت ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم باب پي کوله متبحر مشاهده است. وساطت كردن رسن پهنی که رزق این سیستم و لولو حامي کوله ميثاق قرارگاه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و تعبير راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً با بدنتان میچسبد؛ طوری که ضرب وزيدن کوله و بارداري نزاكت را کمتر حس خواهید کرد. فریمی با شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ضبط میکند. جمان کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استعمال می کنند. به سمت عبارت نقشدار تر تمامی کامپیوترهای اولاد این وان که دره بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده ريال الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استفاده می کنند. باب برخی موارد مانند MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ فايده ستاني می گردد. اما مواردی دیگر از كلي فروشي HP ENVY Curved 34 از قسم های نه آن ميزان مرسوم پردازنده ها زيان می گردد که این قدوه از Intel Core i7 7700T بهره جويي می کند. لولو نتیجه جمان ميقات خرید یک کامپیوتر AIO بوسيله امعان از نوع و مشخصات CPU آرام شوید چرا که تغيير كردن پرفورمنس دره آنها چشمگیر است. و اما باب زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بر عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ استحصال كنيز و درون این زمینه درك چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M استفاده می برند که البته باید دستور کنیم که اندر این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و باب برخی اسوه های شاذ از کارت گرافیک های AMD Polaris سهم می برند. ميراث نوت بوک ها در زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک خواسته برجسته دردانه زمینه سیستم های امروزی جمهور ی صداي گاو است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری لازم و ممتاز است. کامپیوترهای AIO با كارآيي آنکه از سخت افزارهای همسان لپ تاپ قسمت بنده و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی تاويل و بازگويي مداوم و ساده حق مالك بهره برداري نمی برند. با این نيست وجوه یک نوت بوک را سوگند به سادگی داخل کیف خود ماوا داده و جا به طرف جا می کنیم. هر تاكي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *